Apie projektą

Vilniaus Žaliakalnis-naujas individualių namų kvartalas Vilniuje.

Mes padėsime Jums gyvenimą individualiame name padaryti patogiu ir prieinamu.

Kadangi Vilniaus Žaliakalnis yra tik 11 km nuo miesto centro, o sklypų kainos yra išskirtinai žemos ~ 10.000 Eur. Tad namas su sklypu, kainuos tiek, kiek galėtų kainuoti vien sklypas.

Vilniaus Žaliakalnis išsidėstęs vaizdingoje kalvoje, todėl sklypuose yra patogu ir lengva projektuoti gyvenamuosius namus.

Tai išskirtinė 12 ha teritorija (apie 160 sklypų nuo 5-10a). Čia gausu žalumos, todėl puikiai pailsėsite ir atsipalaiduosite po kasdieninės miesto rutinos.

Tarsi atskira kvartalo puošmena yra šimtametę istoriją skaičiuojantis ąžuolas, kuris visda primins apie šios vietos išskirtinumą, bei bus tarsi kelrodis grįžtant namo.

Visi kvartalo gyventojai galės džiaugtis naujakurių kaiminyste, gyventi su jaunais, ambicingais vienminčiais, tai naujai besikurianti gyvenvietė, todėl  čia viskas bus nauja modernu ir šiuolaikiška.

Detali informacija

Sklypų paskirtis: kita, gyvenamosios teritorijos.

Inžineriniai tinklai:

Elektra, vandens ir vandens valymo įrenginiai projektuojami vietiniai

 

 

Namus pasiekite  asfaltuotu keliu išvengdami kamščių, čia Išvystyta infrastruktūra: tvarkingi ir valomi keliai, mokykla, vaikų darželis, prekybos centras, geras susisiekimas su miestu tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.