Pradedame sklypų masyvo Vilniaus Žaliakalnis pardavimus. Namų valdos sklypai ~ 10.000 Eur

2015-01-03

Vilniaus Žaliakalnis yra naujas sklypų kvartalas, įsikūręs prie asfaltuoto kelio ir tvarkingų kaimynų. Šiame kvartale tikime įsikurs jaunatviški, ambicingi naujakuriai, kurie vertina gamtos grožį, yra prakiški ir inovatyvūs.

Vilniaus Žaliakalnis yra įsikūrės istorinėse Salininkų prieigose. Šis dvaras iš istorinių dokumentų žinomas jau nuo XVI amžiaus. 1629 metais dvaro ribų apmatavimo dokumente valdytojų įrašytas LDK iždininkas Mikalojus Brosnickis. XVII amžiuje dėl ribų bylinėjosi Vilniaus magistras su Vladislavu Goreckiu, Lydos pavieto iždininku („skarbny“). XIX amžiuje Salininkų dvaras susijęs su Goreckių gimine. 1828 m. Antonas Goreckis, kariškis ir poetas, 1830–1831 m. laisvės kovų dalyvis, emigravęs į Paryžių, sudarė sutartį su Vilniaus karmelitais dėl pamaldų laikymo dvare. Antono sūnus Tadas Goreckis, dailininkas, priklausęs S. Daukanto draugų ratui, jį rėmęs materialiai, vedęs A. Mickevičiaus dukrą.

Kodėl Vilniaus Žaliakalnis?

Išvystyta infrastruktūra: tvarkingi ir valomi keliai, mokykla, vaikų darželis, prekybos centras, geras susisiekimas su miestu tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu.